دات نت نیوک

تحلیلگران خراسان با بیش از ربع قرن فعالیت در عرصه فناوری اطلاعات کشور ،مجموعه نرم افزار های تحلیلگر حاصل اصل یک تفکر تحول گرا و زیبایی محور است. طراحی سایت و حضور در فضای باز اینترنت برای هر شرکتی به یک ضرورت تبدیل شده است و هر روز بر تعداد تجارت هایی که به طراحی سایت خود بیش از طراحی دکوراسیون شرکت توجه میکنند افزود میشود. ما معتقدیم که بهترین دوستان ما مشتریانمان هستند و موفقیت تحلیلگران خراسان در گرو جلب رضایت کامل شماست. ما با تلفیق تجربه و تخصص برای هر دسته از نیازها به راهکارهای متفاوتی دست پیدا کرده ایم.

نصب، استقرار و پیاده سازی

   

شرکت تحلیلگران خراسان مراحل اجرای پروژه را در 8 مرحله اصلی توسعه و طرح ریزی می نماید


1) شناخت فرایندهای موجود و طراحی فرایندها


2) زمانبندی پروژه استقرار


3) ارایه لیست اطلاعات پایه مورد نیاز


4) طراحی گرافیکی پیشرفته


5) راه اندازی ستاد، آموزش و نظارت بر ورود اطلاعات پایه


6) آموزش


7) نصب و پیکر بندی سرور های پرتال


8) پیاده سازی خدمات بر خط و یکپارچه سازی


پشتیبانی

پایان طراحی وب سایت، آغاز تعهد ماست

این شرکت معتقد است که ارائه موثر خدمات پشتیبانی می تواند مزایای فراوانی برای هر دو طرف، یعنی مشتریان و شرکت، داشته باشد. از این رو، شرکت تحلیلگران خراسان از دو طریق اقدام به بهینه سازی فرآیند پشتیبانی خود در بخش مدیریت درخواستها می نماید

به جرات می توان گفت اهمیت پشتیبانی و به روز رسانی وب سایت به اندازۀ طراحی و امکانات آن است. وب سایت شما مانند ویترین کسب و کار شماست و باید دائماً نمایشگر بهترین و با کیفیت ترین خدمات و محصولات شما باشد. ما معتقدیم پایان طراحی وب سایت پایان پروژه نیست و آغاز تعهد ماست برای روی غلتک افتادن کسب و کار شما. به یقین حجم انبوه تقاضا حاصل کیفیت بالای ارائۀ خدمات و تعهد شرکت تحلیلگران خراسان است که خیالی راحت برای مشتریانمان فراهم می کند…

 
 

مشاوره و نظارت در اجرا

شرکت مهندسی تحلیلگران خراسان با بهره گیری از خبره ترین متخصصان و تحلیلگران فعال در حوزه فناوری اطلاعات تجربیات خود را در قالب خدمات مشاوره ای و مدیریت پروژه های صنعت فاوا، منطبق بر استانداردها و متدهای رایج بین المللی بوده و شامل خدمات ذیل را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.
این خدمات هم اکنون در قالب خدمات شناخت و تحلیل نیازمندی های کسب و کار و خدمات مشاوره تهیه RFP به عنوان مقدمات اجرای پروژه های پورتال آماده ارائه به مشتریان است.
  • - برآورد و تخمین منابع مورد نیاز جهت انجام پروژه تعریف شده
  • - تعیین واحدها، منابع انسانی، مسئولیت ها، طرح ها، استانداردها، متدولوژی و روش های حاکم در پروژه 
  • - تعیین تفصیلی واحدهای فرعی پروژه نظیر واحدهای مدیریت تغییرات، مدیریت پیکر بندی،کنترل کیفیــــت، مدیریت ریسک، امکان سنجی، تست، اعتبار سنجی و صحت سنجی پروژه و ...
  • - تعیین حوزه های مدیریت به فراخور زمینه و ابعاد پروژه های فاوا نظیر حوزه های تهیه طرح های جامع استراتژیک، مدل سازی - سازمان و بهبود نظام های اجرایی(BPR) ، تحلیل و مهندسی نیازها، معماری سیستم، طراحی کلان و تفصیلی سیستم، تولید و ساخت سیستم، تست و آزمایش، استقرار و راه اندازی سیستم ، تبدیل و انتقال داده ها(مهاجرت اطلاعات)، بهینه سازی سیستم ها، پشتیبانی، آموزش و نگهداری سیستم و نهایتاً توسعه و گسترش سیسم ها.
  • - تعیین ریسک های بالقوه در پروژه و نحوه کنترل آنها
  • - مدیریت منابع پروژه (شامل زمان، نیروی انسانی ، تجهیزات ، فرآورده ها و... )
  • - ارزیابی پیشرفت پروژه، منابع مصرف شده و تهیه گزارشات کنترلی لازم جهت اعلام به سایر عوامل درگیر در پروژه (کارفرما/ -ناظر/ مدیریت ارشد سازمان و...)

آموزش

شرکت تحلیلگران خراسان به عنوان اولین مرکز آموزش فناوری اطلاعات و مهارتهای پیشرفته استان، در زمینه مختلف عمومی و تخصصی با ارائه مدرک بین المللی آماده ارائه خدمات به تمامی عزیزان می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به زیر پرتال آموزش شرکت مراجعه فرمایید

 

inst.acc-co.ir